Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie, uzyskując zawód nauczyciela, trenera oraz
fizjoterapeuty. Obecnie jestem studentką Polskiej Akademii Osteopatii OSTEON.

Fizjoterapeutka, trenerka, osteopatka – to nie są specjalności, które wybrałam przypadkiem. Od dziecka uwielbiałam sport, interesowałam się zdrowiem, medycyną, chciałam pomagać innym, leczyć w prosty i bezpieczny sposób.
W 2005 roku rozpoczęłam pracę jako masażystka i trenerka. Od tamtej pory moja wiedza i kompetencje poszerzyły się,dzięki kolejnym studiom, licznym szkoleniom i kursom.
Droga do zdobycia wykształcenia nie była łatwa. Wychowałam się w małej wsi, przez co możliwości miałam ograniczone, ale uparcie dążąc do celu, zawodowo
jestem dalej, niż mogłam się spodziewać.
Kocham moją pracę, jestem ambitna, mam potrzebę rozwoju i nie myślę schematycznie.

Aby zmaksymalizować leczenia, nieustająco dokształcam się zawodowo, śledzę trendy, uczę się, czytam i praktykuję tak, aby wiedzieć jak najwięcej. Praca, która jest jednocześnie moją wielką pasją, pochłania większość mojego czasu wolnego, a moje plany na przyszłość są nierozerwalnie związane z tym zawodem i doskonaleniem swoich umiejętności.