Mirosława Kołodziej

  • Fizjoterapeutka
  • Osteopatka

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie, uzyskując zawód nauczyciela, trenera oraz fizjoterapeuty.

Obecnie jestem studentką Polskiej Akademii Osteopatii OSTEON.
Fizjoterapeutka, trenerka, osteopatka – to nie są specjalności, które wybrałam przypadkiem. Od dziecka uwielbiałam sport, interesowałam się zdrowiem, medycyną, chciałam pomagać innym, leczyć w prosty i bezpieczny sposób.

W 2005 roku rozpoczęłam pracę jako masażystka i trenerka. Od tamtej pory moja wiedza i kompetencje poszerzyły się,dzięki kolejnym studiom, licznym szkoleniom i kursom.
Droga do zdobycia wykształcenia nie była łatwa. Wychowałam się w małej wsi, przez co możliwości miałam ograniczone, ale uparcie dążąc do celu, zawodowo jestem dalej, niż mogłam się spodziewać. Kocham moją pracę, jestem ambitna, mam potrzebę rozwoju i nie myślę schematycznie.

Aby zmaksymalizować leczenia, nieustająco dokształcam się zawodowo, śledzę trendy, uczę się, czytam i praktykuję tak, aby wiedzieć jak najwięcej. Praca, która jest jednocześnie moją wielką pasją, pochłania większość mojego czasu wolnego, a moje plany na przyszłość są nierozerwalnie związane z tym zawodem.

Zakres usług

  • Osteopatia

specjalistyczne leczenie manualne zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu

  • Fizjoterapia ortopedyczna

leczenie usprawniające, leczenie schorzeń narządu ruchu, kinezjotaping

  • Trening medyczny

korekcja wad postawy, praca nad mobilnością stawów oraz mięśni, aktywacja mięśniowa, ćwiczenia po urazach

  • Masaż powięziowy

masaż tkanek głębokich i powięzi, który ma na celu przywrócenia prawidłowego napięcia i zmniejszenia ograniczeń ruchomości tkanek miękkich

  • Drenaż limfatyczny

masaż limfatyczny wspomagający krążenie płynów, który usuwa obrzęki po urazach i po operacjach

Gdzie przyjmuję

Zdrowe ciało

Moi partnerzy

Jak wygląda moja praca