Gabinet Terapeutyczny Anny Golan

Gabinet Terapeutyczny Anny Golan to kameralne miejsce, w którym kompetentne osoby pomogą Ci rozwiązać Twoje problemy. Nie musisz sam zmagać się z frustracją, barierami w relacjach z innymi, obniżonym nastrojem i osobistymi oraz seksualnymi problemami!
Otwórz

Centrum medyczne Lifestylemed

Gabinet znany z niezwykłego, integralnego podejścia do zdrowia i odmładzania. Dzięki zaawansowanym molekularnym badaniom biochemicznym, indywidualnemu programowi mikroodżywiania, zabiegom osteopatii i kosmetologii można tu spowolnić proces starzenia się nie tylko twarzy ale i całego organizmu.
Otwórz

Warsaw Dentala Academy

Specjalistyczna klinika wykorzystującą różne sposoby leczenia.

Każdemu pacjentowi oferujemy interdyscyplinarne podejście do planowania leczenia stomatologicznego.

Dbamy o stały rozwój kompetencji i umiejętności zespołu.

Nasza Klinika jest wyposażona w innowacyjną aparaturę diagnostyczną: pantomograf cyfrowy, mikroskop, RTG, skaner wewnątrzustny 3D i estetyczną: lampa wybielająca.

Dzięki wiedzy, doświadczeniu i przy wsparciu nowoczesnej aparatury leczenie jest precyzyjne, bezbolesne i skuteczne.

Otwórz

Dental Nobile Clinic

Dental Nobile Clinic to miejsce, które powstało z myślą o pacjentach – miejsce stworzone z marzeń i pasji. Ortodoncją zajmuję się od ponad 15 lat. Dzięki swojemu doświadczeniu wiem, jak sprawić, by pacjentowi przywrócić zdrowy, piękny uśmiech. Dlatego otworzyłam klinikę, w której mam realny wpływ na jakość i sposób leczenia pacjentów.
Otwórz